Про нас

Вперше в Херсонській області був створений союз майстрів народної творчості «Дніпровська палітра» Час створення союзу 15 грудня 2009 року. Основна мета створення нашого союзу: підняття і зміцнення народної творчості в Херсонській області, а також наша мета: об’єднати більшість майстрів області в один потужний і дружний союз, для спільного проведення: фестивалів, виставок, конкурсів, майстер-класів та інших творчих програм . Основну роботу нашого колективу ми направляємо на покращення та розвиток культури в Херсонській області. Величезну допомогу в створенні «Дніпровської палітри» надав Обласний центр народної творчості Херсонської області, який повністю підтримав ініціативу створення цього проекту.

Союз Дніпровська палітра був названий на честь Заслуженого діяча мистецтв УРСР Курнакова Георгія Васильовича, який в ті далекі радянські роки вже був ініціатором і творцем аналогічного союзу, в який входили сотні талановитих самодіяльних майстрів, нині стали професіоналами високо класу: учасниками обласних, республіканських та міжнародних виставок.

Ми повністю продовжуємо роботу Георгія Васильовича в тому, щоб Херсонська область була відома своїми майстрами далеко за межами нашої країни! Адже не дарма в назві Дніпровська палітра є прихований сенс: Дніпровська — це наш могутній Дніпро який розділяє нашу Херсонську область на дві сторони, а Палітра — це той творчий потенціал який живе і працює по обидва боки річки.

Наш союз взяв офіційне шефство над могилою Херсонського живописця Курнакова Г.В

На базі нашого колективу створено міжнародний веб-сайт http://www.artherson.com.ua для того щоб у всіх куточках світу змогли побачити таланти нашої області. Кожен член нашого союзу отримує посвідчення.

У плани союзу входить: постійне проведення обласних виставок та інших творчих програм. Пошук талановитих початківців. Пошук приміщення під музей народної творчості якого немає в Херсонській області.

Також в наші плани входить розробка глобального проекту «Херсонщина травні таланти». Ми постійно займаємося пошуками нових майстрів у всіх куточках Херсонської області і запрошуємо всіх, хто вміє творити своїм руками творчі вироби і дарувати красу людям вступити наш колектив! Наші майстри завжди раді допомогти в обміні досвідом, розробці нових стилів і напрямків в мистецтві!

Сподіваємося на підтримку: Херсонської обласної адміністрації, Обласного управління культури, обласних і районних будинків культури, обласних і районних музеїв.

Як стати членом спілки «Дніпровська палітра»: необхідно пройти попередній відбірковий конкурс за попереднім записом і після поведінки голосування ревізійної комісії отримати посвідчення нашого колективу.

Бажаємо всім творчої наснаги і знайти в собі «той самий» прихований талант!